zaklinacOnline vitejteNaStrankach

Registrace

Upozornění,

Pokud při registraci zadáte neplatný email, nemůže Vám dojít potvrzovací email s registrací do hry.
Věnujte proto prosím tomuto emailu zvýšenou pozornost. V případě zadání neplatného emailu se registrace ruší po cca 2 týdnech a zadany nick nelze použít.
Admin.

Tvůj nick ve hře:
Název tvé provincie:
Heslo:
Heslo znovu:
Email:
Království ve kterém budeš hrát:
Souhlas s pravidly hry:
*Všechny položky jsou povinné. Validita emailu je v průběhu hry neustále kontrolována, z důvodů ochrany hry proti hráčům s více účty. Pokud bude zjištěn neexistující email, účet bude do 3 dnů od zjištění automaticky zablokován. Navic na email budete dostávat aktuální informace o Vašem účtu.

Temérie

V součastnosti nejmocnější a rozlohou největší království severu, ležící jižně od řeky Pontaru a Redanie, na západ od ní se rozkládá les Brokilon, kde svou silnou pozici udržují dryády, na východě trpaslické pohoří Mahakam. Navíc jsou jeho leníky Brugge a Ellander. V minulosti vytrvale soupeřila s Redanií o Dolinu Pontaru, až útok mocného nilfgardu donutil království se spojit. V současntnoti zde vládne pevnou rukou král Foltest. V době Nilfgaardských válek se Temerie prakticky vzdala Nilfgaardu a podepsala s ním mírovou smlouvu. Zlí jazykové tvrdí, že důvod k tomuto zbabělému činu, byl nedostatek finančních prostředků na vlastní vojsko. Díky jeho pevné ruce si Temerie zachovala stabilitu i v nejhorších časech. Jednou z jeho mála chyb bylo neposkytnutí pomoci Lyrii a Aedirnu v boji proti Nilfgardu, které se jeho království málem vymstilo. Nicméně Nilfgaard se stejně chystal Temerii zradit a nebýt slavné bitvy u Mayenny, byla by tato země nyní Nilfgaardskou baštou. Foltestova dcera Adda byla odčarována z podoby strigy zaklínačem Geraltem. Od té doby chová temerský král k zaklínačům značnou náklonnost. Hlavním městem je Wyzima, mezi další velká města patří Maribor, Dorian a Gors Velen. Přes Temerii vedou důležité dopravní cesty, zvláště ta jež vede z Vengerbergu přes Mahakam až do města Novigradu a trhu v Gors Velenu. V Temerii sídlí kromě lidí také trpaslíci a elfové a menší počet gnómů a dryád. Po vyčerpávající válce s Nilfgaardem velkou část území sužují nápory příšer, které dříve nepředstavovaly ohrožení, a na cestách řádí banditi a zbojníci. Díky tomu se profese zaklínače zase stala nezbytnou a žádanou, ačkoli lidé zaklínače v lásce nemají a nadávají jim do mutantů a proměněnců. Království Temerie má v erbu stříbrné lilie na černém poli. Temerie razí své vlastní mince - orény. Nejrozšířenější náboženství jsou kult Melitelé a víra ve Věčný oheň. Řád planoucí růže má v Temerii svůj hlavní stan a spoustu komandérií.

Hlavní město : Wyzima
Zřízení : monarchie
Peníze : oren temerský
Vládce : král Foltest
Počet hráčů: 366

Menu

Registrovat
Nápověda
Ztracené heslo


Podporujeme

Náš banner
zaklinac.cz